avatar woman

Slova CEO

Petr Pacher

Ahoj, jsem Petr, zakladatel essential college, soukromé univerzity profesního praktického vzdělávání, kde přinášíme aplikovanou psychologii do managementu a leadershipu. Naším posláním je měnit stávající vzdělávací systém ve smysluplnější. Doteď jsme se zaměřovali na český trh a nyní chceme růst do zahraničí. Proto k sobě hledám parťáka, který bude naše poslání sdílet a chtít realizovat jako Ambassador zahraničního vzdělávání.

Na essential college zažívají klienti z Česka a Slovenska jedinečný koncept praktického vzdělávání aplikované psychologie v leadershipu a managementu. Za pomocí partnerství s univerzitou Apollos v USA chceme tento koncept nově nabídnout i zahraniční klientele. Staneš se tím, kdo s námi rozjede revoluční koncept vzdělávání v zahraničí?

Denně pracujeme na realizaci našeho poslání, čímž je změnit vzdělávací systém jak u nás, tak i ve světě. Máme za sebou 9 let práce s představiteli organizací, managementu a podnikateli a naše výsledky jsou vidět i slyšet. Nyní mezi sebe hledáme zkušeného parťáka, který dostane naše know-how na zahraniční trh. Pokud se cítíš v rolích projektového manažera, business developera, product ownera, manažera a podnikatele jako ryba ve vodě, rádi s tebou rozjedeme spolupráci.

Co budeš mít na starosti?

 • Koncepční uchopení nabídky našeho vzdělávání na zahraniční trh. – Od strategie, před business model, marketingovou strategii a realizaci až po sklízení ovoce.
 • Tvorbu nového online vzdělávacích produktů. – Dodáme ti obsah a na tobě bude dát dohromady formu. Spolu s marketingovým týmem zajistíš online vzdělávacím produktům kabátek a nabídneš je na trh.
 • Koordinaci spolupracovníků. – K ruce ti budou naši markeťáci, překladatelé a další kolegové. Časem ti pomůžeme s budováním tvého týmu, který si budeš koordinovat.
 • Dostat hotové produkty všude, kde je potenciál. – Uděláš si průzkum cílovky, nakontaktuješ ty správné lidi či instituce a dostaneš naše produkty všude, kde to bude dávat smysl.
 • Vyhodnocování výsledků a business development. – Pravidelně budeš vyhodnocovat, kam jdeme a jestli jdeme správně.

Jak budeme spolupracovat?

Budeš v úzkém kontaktu s naším CEO Petrem Pacherem a marketingovým týmem, který ti bude pomůže s realizací tvých nápadů. Máme spoustu materiálů, které jsme již začali překládat do angličtiny a španělština bude hned následovat, takže vstupy ti chybět nebudou, právě naopak. Z počátku budeš pracovat jako vlastník produktu, časem si však vybuduješ vlastní tým a staneš se manažerem zahraniční edukace, pokud ti to bude dávat smysl. Abychom dosáhli vytyčených cílů, chceme tomu dát maximum, proto chceme spolupracovat na full-time.

Jak si tě představujeme?

 • Sdílíš naše poslání a přístup. Chceš měnit koncept současného vzdělávání a akorát hledáš správný způsob.
 • Ve vzdělávání se pohybuješ, baví tě a máš přehled o trendech v online vzdělávání.
 • Máš za sebou zkušenosti s řízením projektů a vybudováním funkčního produktu od píky.
 • Podnikáš nebo máš minimálně podnikatelský mindset a když na něčem pracuješ, bereš si to za své.
 • Jsi kompetentní v manažerských dovednostech, umíš si zkoordinovat dodavatele i kolegy v týmu.
 • Máš silnou orientaci na výsledky, jelikož víš, že bez nich se daleko nedostaneš.
 • Jsi flexibilní a inovativní. Hledáš cesty tam, kde ostatní jen pokrčí rameny.

Na co se můžeš těšit?

undraw business deal re up4u essential college Ambassador zahraničního vzdělávání

Spolupráci s Petrem, houževnatým vizionářem s neutuchajícím zápalem, který je více než nakažlivý a angažované kolegy, kteří rádi podají pomocnou ruku a přinesou nápady.

Fajn tým, který ti bude oporou

Spoustu kvalitního materiálu, který jen čeká na to, až mu dáš formu.

Studium pouze za náklady

Flexibilitu – práci si zorganizuješ, jak budeš potřebovat. Jestli z domu nebo z kanceláří, to necháme na tobě.

Příjemné prostředí v centru Brna

Příjemné kanceláře v centru Brna.

Fajn tým, který ti bude oporou

Multisportku a relaxační místnost.

Studium pouze za náklady

Motivační odměnu, kterou ti ušijeme na míru tak, aby to dávalo smysl.

Zjisti o nás více

Firemní kultura je pro nás velmi důležitá, a proto se řídíme pravidly z knihy firemní kultury a etického kodexu. Rovnou zmiňujeme to, že je pro nás tvůj soulad s hodnotami na stejné vyžadované úrovni, jako tvoje odbornost. Pravidla si můžeš projít právě nyní kliknutím na ikonky níže.

Spoustu zajímavostí se dozvíš také na našich sociálních sítích. Určitě ti doporučujeme projít si i naše weby Ryba smrdí od hlavy a Psychologie pro každého, kde najdeš zajímavé články a rozhovory nejen s našimi studenty a spolupracovníky.

ryba essential college Ambassador zahraničního vzdělávání

Ryba smrdí od hlavy

Rozhovory s našimi studenty, absolventy a dalšími inspirativními osobami.
psychologie pro kazdeho

Psychologieprokazdeho.cz

logo youtube

YouTube

Další videa a recenze, kde o nás můžete dozvědět ještě více.

LinkedIn_Logo_2013
LinkedIn_Logo_2013
Facebook_New_Logo_(2015)

Zaujala tě nabídka? Pošli nám svůj životopis a pár vět, proč bychom měli vybrat právě tebe.

Kontaktní formulář