Tato pozice je ideální pro tvůj kariérní start nebo prohloubení již získaných zkušeností. Na essential college žijeme to, co předáváme klientům, proto máš u nás příležitost se každý den posouvat a brousit kompetence pro svoji budoucnost.

Ahoj, jsem Tereza a na essential college vedu studijní oddělení. Zajišťuji kompletní podporu pro naše posluchače od A až do Z, tedy od jejich vstupu do studia až po oslavu zdárného dokončení na promocích. Jde o širokou škálu různorodých činností, proto se neobejdu bez “pravé ruky” a právě teď k sobě hledám šikovného parťáka či parťačku s bystrou myslí a proaktivním přístupem pro zajištění každodenní administrativní operativy – na plný úvazek (HPP) od s nástupem ideálně od května 2022.

Tereza Bergr

Pokud tě láká různorodá práce, chceš denně komunikovat s lidmi a hledáš inspirativní prostředí pro svůj rozvoj, pak možná hledám právě tebe. Seznam se s naší firemní kulturou a náplní práce a pokud ti vše bude dávat smysl, ráda se s tebou potkám osobně. 

Co budeš mít na starosti?

 • Administrativní support uchazečů v průběhu studia od A až do Z – od přijímacího řízení až po organizaci promoční slavnosti.
 • Hladký průběh výuky – přípravu podkladů ke studiu, podporu lektorů a komunikaci s uchazeči.
 • Administrativní support studijního oddělení – evidenci uchazečů o studium, docházek, dokumentace, výukových materiálů a zpětné vazby na spokojenost.
 • Komunikaci s kolegy – budeš koordinovat práci překladatelů, grafika, psychologů a diagnostiků.
 • Pomůžeš nám s aktualizací webových stránek ve WordPressu a informačního systému Škola online.
 • Informační flow mezi jednotlivými odděleními – finance, obchod, marketing, studijní trenéři.
 • Budeš se podílet na vývoji publikací, her, pořádání jedinečných akcí a do budoucna kdo ví, třeba tě zaujme marketingové nebo obchodní oddělení, proč ne? 🙂

Jak si tě představuji?

 • Vždy ocením podněty pro zlepšení – bystrá mysl a proaktivní přístup se u nás cení.
 • Středoškolské vzdělání, samo sebou úplné, vysokoškolské je výhodou.
 • Zkušenosti s administrativními činnostmi a pokud se vyznáš v administraci WordPressu a v prostředí informačních systémů, je to velké plus.
 • Budeš potřebovat znalost MS Office na pokročilé úrovni, znalost Trella a Canvy se ti bude také hodit.
 • Všechno tě naučím, ale od tebe potřebuji zodpovědnost a samostatnost, aktivní komunikaci, pečlivost a systematičnost.
 • Bez zájmu o pracovní i osobnostní rozvoj to u nás nepůjde, protože takoví na univerzitě jsme, a proto jsme všichni na jedné vlně.

Můžeš se těšit na:

mba

Finanční ohodnocení

Při nástupu tě čeká 22.000 Kč, a když ti to půjde od ruky, do roka se můžeš těšit na 27.000 Kč. Angažovaný přístup a skvělé výsledky rádi oceníme odměnami nad rámec mzdy.

undraw meeting re i53h essential college Asistent/ka studijního oddělení

Podporu v rozvoji

Získáš široké možnosti růstu, a to jak osobního, tak profesního – studium za zvýhodněných podmínek individuálně šité tobě na míru.
Studium pouze za náklady

Vše pro tvůj odpočinek

Využít můžeš flexibilní pracovní doby, 21 dnů dovolené i možnosti občasné práce na home office. Energii můžeš načerpat i v naší chill-out zóně, která je ti k dispozici. Káva je u nás samozřejmostí a občas nás čeká v kuchyňce i překvapení v podobě občerstvení. Pokud rád(a) cvičíš, určitě tě potěší Multisport karta.
Fajn tým, který ti bude oporou

Fajn tým, který ti bude oporou

Máme mladý dynamický tým, který ti se vším velice rád pomůže. Navíc jsme zavedli dog-friendly a baby-friendly prostředí, takže o zábavu je u nás postaráno.
Firemní akce

Firemní akce

Rádi se potkáváme i neformálně, a proto pravidelně pořádáme společné snídaně, večírky nebo teambuildingy.

Příjemné prostředí v centru Brna

Příjemné prostředí v centru Brna

Sídlíme v Brně a dostaneš se k nám pohodlně autem (možnost parkování) i MHD.

Tereza Bergr

Slovo Sáry, aktuální studijní referentky

Rozhodla jsem se následovat svůj sen a přenechat ti nejen pozici studijní/ho referenta/ky, ale i místo v kanceláři, kde je vždy o zábavu postaráno, kolektiv, kde jsme všichni jedna velká rodina, super vedoucí a zároveň super pracovní parťačku, možnost rozvíjet všechny svoje znalosti a posouvat sám sebe v tom co umíš a mnoho dalšího.
Essential college mi pomohlo jak v pracovním, tak v osobním rozvoji a ukázalo mi, že i do práce můžu chodit s nadšením a dobrou náladou, a hlavně mi dalo spoustu dobrých přátel. To stejné čeká i na tebe. 

Zjisti o nás více

Firemní kultura je pro nás velmi důležitá, a proto se řídíme pravidly z knihy firemní kultury a etického kodexu. Rovnou zmiňujeme to, že je pro nás tvůj soulad s hodnotami na stejné vyžadované úrovni, jako tvoje odbornost. Pravidla si můžeš projít právě nyní kliknutím na ikonky níže.

Zaujala tě nabídka? Pošli nám svůj životopis a pár vět, proč bychom měli vybrat právě tebe.

Kontaktní formulář