Partneři

Mgr. et Mgr. Michaela Píšková, MBA

S essential college spolupracuji proto, že mi dává velký smysl rozvíjet lidi skrze aplikovanou psychologii, vést je k praktickému osvojení dovedností a maximálnímu vytěžení vlastních získaných zkušeností. Vnímám velkou hodnotu v propojení vzdělávacích institucí s firemním prostředím, což je i v dnešní moderní době doposud zanedbávaná oblast.

Essential college v sobě kloubí individuální přístup a zaměření na člověka, identifikaci klíčových oblastí pro jeho rozvoj skrze odborné postupy a zážitkový způsob vzdělávání, který je výrazně pragmaticky orientovaný.

Mgr. Daniela Kolomazníková MBA

Práce s lidmi tvořila vždy nedílnou součást mého života. Od obchodní komunikace a rozvoje lidí v IT, automotive průmyslu a financích, jsem se skrze studium psychologie a sociální a kulturní antropologie dostala k hlubšímu zaměření na člověka. V obchodní sféře se věnuji vzdělávání jednotlivců i týmů, mentoringu a koučingu.

Ať už si spolu s klientem vybereme kterýkoliv z těchto přístupů, vždy je upraven tak, aby právě pro daného člověka znamenal opravdový rozdíl v jeho životě.

Mimo obchodní sféru provozuji psychoterapeutickou poradnu v Praze a v Brně se zaměřením na systemický přístup a ericksonovskou hypnoterapii.

Ing. Jiří Bělohlávek, MBA, MSc.

Společnost Optimal Energy jsme založili s jasnou vizí. Uspořit peníze zákazníkům na trhu s energiemi. Naši vizi jsme pojmenovali Energetické dobro, a díky tvrdé práci a vůli jsme vybudovali síť profesionálních poradců, odborníků, kteří pomáhají šetřit prostředky desítkám tisíc klientů.

Věřím ve schopnosti každého člověka, a mým cílem je vytvořit pro naše spolupracovníky stabilní a motivující prostředí, výborné podmínky pro práci, a umožnit každému, aby u nás dosáhl svých cílů.

Protože věřím v oboustranně výhodnou spolupráci, těm nejlepším spolupracovníkům dáváme možnost stát se spolumajiteli a akcionáři společnosti.

Pokud Vás můj příběh inspiroval, velmi rád se s Vámi setkám osobně a proberu možnosti slibné kariéry v naší společnosti. 

Milan Hloušek

Zakladatel a neúnavný inovátor současného vzdělávacího systému Optimal Energy, současně ředitel obchodní sítě a člen představenstva.
Mezi jeho záliby patří život, klid a pohoda.
Dříve pracoval jako zootechnik, pak začal podnikat v textilním průmyslu a poté se přesunul do finančího poradenství, kde 15 let působil a dosáhl jedné z nejvyšších pozic a stal se také spolumajitelem makléřské společnosti.

V roce 2010, společně se svým synem, rozpoznal příležitost liberalizovaného energetického trhu a naplno vstoupil do tohoto rodícího se odvětví. Od té doby se vypracoval mezi nejlepší manažery firmy, významně přispěl k jejímu rozvoji, což je patrné i na jeho rostoucím akcionářském podílu a členství v představenstvu.

Ing. Milan Hloušek

Jeden ze zakladatelů Optimal Energy, kmenový akcionář, ředitel obchodní sítě, člen vzdělávací skupiny, porad vedení a rozšířeného vedení společnosti Optimal Energy. Podílník dodavatele Dobrá Energie.

Naceňovač, produktový specialista a do roku 2013 člen dozorčí rady Optimal Energy. Jednatel a jeden z majoritních vlastníku Optimal Knowledge, s. r. o.

Vystudoval obor ekonomie a management na Akademii Sting v Brně.

Mezi jeho záliby patří osobní a profesní rozvoj, do kterého investoval více než 800 tis Kč, v současné době studuje MBA na Univerzitě Aplikovaného Managementu. Dále vodní lyže, potápění, kynologie, kickbox.

Jeho silné vlastnosti jsou vytrvalost, soutěživost a ctižádostivost.

Již během studia na střední škole přebral rodinnou farmu, kterou rozšířil a převedl do ekologického zemědělství. Několik let působil pod svým otcem v oboru finančního poradenství jako obchodník, manager a lektor.

V roce 2010, toho času ještě student na vysoké škole, společně se svým otcem rozpoznal příležitost liberalizovaného energetického trhu a naplno vstoupil do Optimal Energy. Do dnešní doby se vypracoval mezi nejlepší managery firmy s významným podílem na celkovém obratu společnosti.

Dan Konečný

Spoluzakladatel společnosti Optimal-Energy.cz, a. s., místopředseda představenstva a ředitel oddělení inovací.

Úspěch není stav, to je cesta. Úspěch je postupná realizace hodnotného cíle. Buddha tuto myšlenku vystihl krásně: „There is no way to happiness – happiness is the way“. Je důležité ze svého snu udělat cíl, cíl rozložit na menší plány a ty pak na splnitelné akce. Asi největší zabiják na cestě úspěchu je prokrastinace. Když sami sobě slíbíme, že něco uděláme, ale pak to neuděláme, tak ztrácíme svůj respekt sami k sobě a proto se nám mnohdy např. nechce do práce. Až tuto filozofii pochopíme, budeme nadšení ze všeho, co děláme. Pak se vnější okolnosti začnou přizpůsobovat tomu, aby bylo možné naše přání uskutečnit. Při správném vnitřním postoji je tedy dosažení všech našich snů nevyhnutelné.

Při překonávání překážek mi jednoznačně nejvíce pomohlo studium osobního rozvoje a víra.

Aleš Zavadilík

JIŽ NYNÍ MŮŽETE PODÁVAT PŘIHLÁŠKU

OTEVÍRÁME V ZÁŘÍ 2021

Chcete se také stát partnerem?

Kontaktujte nás přes níže uvedený formulář.