Partneři

Našimi partnery jsou firmy, které studentům EC poskytují prostor pro praktikování

Našim klientům ze soukromé i firemní sféry provádíme analýzu a vyčíslení úspor zemního plynu a elektrické energie.

Zajišťujeme firemní vzdělávání.

Poskytujeme psychologickou diagnostiku, vzdělávání a HR služby v oblasti personalistiky.

GLOBAL MANAGEMENT STUDIO

Hlavní náplní naší činnosti je nalézání optimálních řešení v oblasti práce, osobnostního a profesního rozvoje a hodnocení zaměstnanců společností a jednotlivců.

Jedná se o akademickou instituci vysokoškolského vzdělávání. Studují zde studenti, kteří se snaží zvýšit možnosti kariérního postupu a zlepšit své vedoucí schopnosti. Studijní programy jsou postaveny na základě přenosu a aplikace znalostí, kritického myšlení a výzkumných dovedností. Programy Apollos University jsou nabízeny po celém světě prostřednictvím online metodiky distančního učení.

Jde o jednu z největších univerzitních sítí na světě. UAM působí na čtyřech kontinentech, zahrnuje několik desítek prestižních škol a má celkově více než dva a půl milionu posluchačů. UAM vzdělává své posluchače v desítkách oborů a zcela klíčové je propojení výuky s praxí. Vysokoškolské vzdělávací zařízení UAM pochází z Ameriky a naplňuje tak normy univerzitního studia v USA. Svým posluchačům poskytne vždy ověřené vzdělávací metody a zkušené lektory.

Kontaktujte nás

Studijní referent

+420 605 206 641