essential college

CREATE YOUR OWN…

 

Ahoj parťáku!
Jak by měla vypadat výuka na tvé budoucí škole? Staň se členem naší skupiny #skolanamiru a rozhoduj o tom, jak by měla vypadat výuka na tvé budoucí vysoké škole.

Proč to děláme?
Chceme zjistit, co mladý člověk jako ty od školy očekává. S čím je v pohodě a co ho naopak štve. Za tvé otevřené a upřímné názory ti zaplatíme, pokud tě do skupiny vybereme. Navíc se zapojíš do soutěže o super ceny!

Kdo jsme?
Jsme essential college. Jsme první VŠ, kterou si studenti můžou sami vytvořit.

Jak na to?
Vyplň nám popravdě dotazník.
Vyplněním dotazníku se automaticky zapojíš do soutěže o super výhry, můžeš vyhrát třeba skútr. A pokud tě pak vybereme, staneš se nakrátko součástí naší skupiny #skolanamiru. Vše bude následně probíhat online a vybraní účastnici dostanou předem stanovenou finanční odměnu. Koukni na podmínky níže.

Dobrá nabídka, co říkáš?

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 1. 1. Organizátor soutěže

  Soutěž pořádá essential college, s.r.o. se sídlem Cejl 40/107, 602 00 Brno, IČO: 07524609 (dále “organizátor”).

  2. Doba trvání soutěže

  Soutěž trvá od 11/2020 do 1/2021. Do soutěže nebudou zařazeny soutěžící, kteří vyplnili dotazník mimo dobu trvání soutěže.

  3. Účastníci soutěže

  Soutěže se mohou zúčastnit všichni, primárně je však určená pro:
  a) studenty SŠ, kteří uvažují o studiu na VŠ.
  b) studenty VŠ, kteří chtějí přestoupit na jinou školu.
  c) ty, kteří aktuálně nestudují, ale studovat by chtěli.

  Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci či rodinní příslušníci essential college, s.r.o.

  4. Podmínky výhry

  Automaticky vyhrává každý soutěžící, který zodpoví všechny nabídnuté otázky v dotazníku a vyplní položku s kontaktními údaji, na které bude možné výherce ocenit. Automatickými výhrami v této soutěži jsou: komplexní kariérní diagnostika a e-kniha Průvodce sebepoznáním od společnosti Institute of Applied Psychology, s.r.o.

  Soutěžící, který dotazník vyplní v určitém pořadí, dále získá unikátní cenu, kterou do soutěže věnovali partneři essential college, s.r.o. Výherní pořadí byla náhodně vygenerovaná (viz odst. 4.1.).

  Organizátor na základě vlastních kritérií vybere účastníky, kteří budou součástí týmu #skolanamiru. Vybraní účastníci budou kontaktovaní na základě poskytnutého kontaktu. Organizátor se členy týmu povede rozhovor na téma: jak by měla vypadat výuka na essential college. Za poskytnutí rozhovoru budou účastníci odměněni částkou 350,- Kč / hod. Rozhovor potrvá přibližně 3 hodiny. Organizátor povede rozhovor on-line prostřednictvím aplikace Zoom Meetings. Rozhovor se uskuteční během prvního čtvrtletí roku 2021.

  Výhry nelze alternativně vyplatit v hotovosti. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher. Výhry nelze vymáhat soudní cestou. Organizátor nebude doručovat výhry na adresu mimo území České republiky. Organizátor neodpovídá za zásilky poštou nedoručené, ztracené či poškozené. Nevydané výhry a výhry, které nebude možné výhercům doručit, tj. např. nebudou k zastižení nebo si výhru nepřevezmou, případně bude jejich doručení spojeno s nečekanými obtížemi, má právo organizátor použít na jiné účely dle vlastního uvážení.

  Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci; v případě zasílání výhry okamžikem předání k přepravě. Organizátor ani objednatel nenesou žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s využitím výher.

  4.1. Výherní pořadí cen:

   

pořadí č. 54 – 63: tričko s potiskem dle vlastního výběru
pořadí č. 102 – 136: autorská desková hra
pořadí č. 279: ekoloběžka Salamander + helma
pořadí č. 436 – 536: 60 minut online konzultace s profesionálním koučem
pořadí č. 697 – 796: stylové barevné ponožky
pořadí č. 1.344 – 1.443: ponožky s logem essential college
pořadí č. 3.827 – 3.832: online biohackingový kurz Optimalizace dne
pořadí č. 4.803: skútr Motorro Digita 50 4T + helma
pořadí č. 4.523 – 4.722 Roční přístup do online psychologického výcviku Rekonstrukce identity
pořadí č. 6.012: hra na PlayStation 3 Active 2 Personal Trainer + kompletní příslušenství pořadí č. 7.308 – 7.317: tričko s logem essential college
pořadí č. 7.992 – 8.011: prémiové členství v klubu First Class
pořadí č. 9.406 pánský černý kožený pásek

4.2. Distribuce cen:

Ceny jsou distribuovány následujícím způsobem: Jakmile soutěžící odešle dotazník ve výherním pořadí, organizátor poskytne kontaktní údaje tohoto výherce třetí straně, která se s výhercem domluví na způsobu předání ceny.

4.3. Diskvalifikace v soutěži:

Soutěžící, který se diskvalifikuje výběrem odpovědi, která ho přesměruje na konec dotazníku, nevyhrává. Soutěžící se nemůže soutěže účastnit opakovaně ani s jinými kontaktními údaji.

5. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Účastník soutěže poskytuje vložením kontaktních údajů organizátorovi výslovný souhlas s tím, aby v případě výhry organizátor soutěže poskytl kontaktní údaje (email a tel. číslo) třetí straně za účelem distribuce ceny.

Účastník soutěže poskytuje vložením kontaktních údajů organizátorovi výslovný souhlas s tím, aby zpracoval jím poskytnuté kontaktní údaje (email a tel. číslo) ve své databázi za účelem nabízení služeb. Údaje budou uloženy a zpracovány organizátorem po dobu nezbytně nutnou vzhledem k účelu zpracování.

6. Závěrečná ustanovení

Podmínky soutěže jsou v souladu s právním řádem. Na soutěž se nevztahuje loterijní zákon.

Účast v soutěži automaticky znamená souhlas s pravidly soutěže, s účastí v soutěži a s podmínkami ochrany osobních údajů. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účast v soutěži není zpoplatněna. Podmínkou účasti v soutěži není zakoupení zboží nebo služeb či zaplacení jakéhokoli jiného vkladu.

Organizátor si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Organizátor je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek podle pravidel této soutěže ztrácí soutěžící nárok na výhru.
V Brně dne 1. 11. 2020

 

Studijní referent
+420 605 206 641

Cejl 40/107, Brno