Naším posláním na essential college je vytvářet prostředí podporující jednotlivce nacházet smysluplné a hodnotami orientované uplatnění v životě… a to se snažíme naplňovat každý den již od roku 2013, kdy vznikla Univerzita aplikovaného managementu a dále od roku 2018 pod značkou essential college.

Jsme oporou našim klientům i sobě vzájemně na cestě za smysluplnějším životem.

Pojď se s námi seznámit!

Na čem stojí naše spolupráce?

Svaté šestero aneb principy, na kterých fungujeme:

$

Vím, kde jsem a proč jsem tady.

$

Díky výsledkům přináším hodnotu.

$

S radostí iniciuji.

$

Při komunikaci sdílím sebe.

$

Do spolupráce vnáším obchodní přístup.

$

Přebírám zodpovědnost za svůj život.

Hodnoty aneb pilíře, na kterých stojí naše spolupráce:

Tyto základní pilíře jsou klíčem k naší fungující spolupráci.

Vedle hodnot a principů chování máme definované také poslání a vizi.

HODNOTY EC

Seznam se s našimi týmy

Essential college stojí na třech silných pilířích – divizích, které společnou kooperací zajišťují naplňování našeho poslání. Každá divize má svůj charakter, který vychází ze způsobu myšlení. Dohromady nás spojují výše zmíněné hodnoty a principy, na kterých fungujeme.

Pojď se s našimi divizemi seznámit a zjisti, kde ti bude dobře!

ROZVOJ

EC06(1)

Obchod, marketing, HR a finance

Díky divizi Rozvoj má essential college své místo na trhu a přitahuje ty správné klienty a pracovníky.

BACK OFFICE

EC35(1)

Studijní oddělení, recepce, provoz, kvalita

Divize Back office je srdcem essential college. Vytváří prostředí pro klienty i pracovníky, ve kterém je nám moc dobře.

EDUKACE

EC17

Studijní trenéři a lektoři

Divize Edukace přináší hodnotné vzdělávání individuální a praktickou formou našim posluchačům

Na čem dalším pracujeme?

Rádi přivádíme nové nápady na svět, proto je essential college spojená s dalšími zajímavými projekty, které postupem času vznikaly pod stejnou střechou a všechny mají společný cíl – zvyšovat kvalitu a přinášet smysluplnost vzdělávání a osobnostního rozvoje na trh.

iap

Institut aplikované psychologie

Specialisté na psychologii

antares_logo_25proc_transparent

Antares

Zorganizujte si firmu za 1 rok!

MegaPecka_ctverec

Megapecka

Nahrávací studio pro vaši tvorbu

logo knowhowee

KnowHowee

Firemní vzdělávání v jedné aplikaci
ryba_modra-1-1

Ryba smrdí od hlavy

Inspirativní konference a podcasty

Co u nás získáš?

undraw_teaching_f-1-cm

Smysl a inovativní přístup

Měníme životy jednotlivců i celých firem skrze netradiční přístup ke vzdělávání, který osloví i tebe. Studují u nás inspirativní osobnosti a s naší metodikou se jinde nesetkáš.

undraw_teaching_f-1-cm

Seberozvoj a vzdělávání

Tvůj seberozvoj podpoříme skrze možnost účastnit se našich vzdělávacích programů za náklady či úplně zadarmo. Budeme k tobě přistupovat individuálně již v průběhu výběrového řízení a ušijeme ti rozvoj na míru.

undraw_relaxing_at_home_re_mror

Péče o tělo

Vedle zdravého ducha podpoříme i zdraví tvého těla Multisportkou a 3 sick days. Přes den si můžeš odpočinout v relaxovně.

Studium pouze za náklady

Flexibilita

Žádné pípačky. Každá pracovní pozice je jiná, má jiné zodpovědnosti i formu spolupráce. Dokud svou agendu budeš naplňovat zodpovědně, můžeš využívat volnou pracovní dobu a individuální přístup v organizaci své práce. 4 týdny dovolené jsou samozřejmost.

undraw_teaching_f-1-cm

Zázemí

Nechce se ti nechávat mazlíčka doma nebo nemáš hlídání? Máme kids and pets friendly office a prostory, kde se mohou zabavit. Jsme spolehlivým a stabilním parťákem a nabídneme ti příjemné a dostupné kanceláře v centru Brna.

undraw_teaching_f-1-cm

Fajn tým, který ti bude oporou

Vzájemně si pomáháme, sdílíme zkušenosti a zrcadlíme výzvy, díky kterým se posouváme. na společných setkáních pečujeme o firemní kulturu i vzájemné vztahy. Máme tým, který ti bude oporou a kolegy, kteří vždy rádi podají pomocnou ruku.

Koho mezi sebe hledáme?

Víme, že správnou motivací a pečlivostí se dá naučit ledacos. Bez vzájemného souladu s hodnotami se však daleko nedostaneme, proto do týmu hledáme parťáky, kteří jsou naladění stejně jako my. Než se tedy přihlásíš na nějakou pozici, pečlivě se seznam s naší firemní kulturou.

Souzníš? Víš, kým jsi a proč s námi chceš spolupracovat? Znáš své výzvy a máš touhu na sobě pracovat? Pak máš potenciál být jedním z nás! Podívej se na otevřené pozice a neváhej nás kontaktovat. Pošli své CV a nezapomeň přidat pár řádků o tom, PROČ se k nám chceš přidat.

Specialista marketingu

Specialista marketingu

Sledujete marketingové trendy? Jste kreativní a chcete v práci různorodost vyžadující multitasking? Pokud právě hledáte nový projekt, do kterého se pustit, čtěte dál! Přinášíme představitelům firem a managementu zážitkovou formou...

číst více
PPC Specialist

PPC Specialist

Na essential college každý den pracujeme na tom, abychom přivedli co nejvíce lidí k opravdovému a smysluplnému rozvoji. Z centra Brna přinášíme firmám i živnostníkům zážitkové vzdělávání zaměřené primárně na praxi. Jelikož online...

číst více
Operátor call centra

Operátor call centra

Ahoj, u nás na essential college stále vytváříme velkou spoustu nových produktů, které našim klientům pomáhají k růstu jejich profesních kompetencí a zajistí jim rozvoj jejich úspěšných kariér. Je spousta věcí, o kterých se s nimi chceme...

číst více

Jak se budeme navzájem poznávat?

Ať už máš v hledáčku nějakou pozici nebo máš zájem s námi spolupracovat jen tak, čeká tě pár kroků vzájemného poznávání, které ukážou, zda nám spolupráce bude fungovat a dávat smysl.

\

Screening

Oslovili jsme tě? Spolu se CV nám napiš, čím jsme tě zaujali a proč s námi chceš spolupracovat! Možná taky oslovíme my tebe, v takovém případě budeme rádi, když se s námi seznámíš a uděláš si jasno o možné spolupráci.

undraw_ask_me_anything_re_x7pm
\

Online pohovor

Dorazilo l nám tvé CV a vypadá dobře, posíláme ti pozvánku na online call, kde se seznámíme a zjistíme, jaká jsou naše vzájemná očekávání a možnosti spolupráce.

undraw_online_resume_re_ru7s
\

Úkol

U některých pozic (třeba na studijním oddělení) budeme potřebovat prověřit tvé kompetence tím, že ti zadáme úkol ke zpracování. Každý úkol pečlivě vyhodnotíme a i kdyby nám spolupráce nevyšla, dostaneš konkrétní zpětnou vazbu.

undraw_next_tasks_re_5eyy
\

Psychologická diagnostika

Ať už se hlásíš na recepci nebo na manažerskou pozici, chceme se s tebou poznat hlouběji skrze online psychologickou diagnostiku, kterou jsme v Institutu Aplikované Psychologie sami vyvíjeli. Ať už budeme pokračovat nebo ne, každopádně dostaneš hodnotný výstup a my hlubší vhled do tvé osobnosti.

undraw_mind_map_re_nlb6
\

Osobní setkání na půdě EC

Potkáme se v našich kancelářích a společně vyhodnotíme psychologické testy i případné další úkoly. Ukážeme ti kanceláře a nasaješ atmosféru na essential college.

undraw_meeting_re_i53h
\

Seznámení s PP

Než si plácneme, seznámíš se s naším CEO, Petrem Pacherem, který má při výběru spolupracovníků právo veta a zároveň přinese velmi cenné vhledy do budoucí spolupráce a tvého individuálního rozvoje.

undraw_conversation_re_c26v
\

Chystáme nástup

Plácli jsme si a chystáme nástup. Tady přichází papírování a těšení se, chystáme ti místo a jsme v kontaktu.

undraw_ask_me_anything_re_x7pm
\

Vítáme tě ve firmě

Vítej! První den se seznámíš s kolegy, čeká tě kurz Job2Me, seznámení s pracovním místem, všemi nástroji a zkrátka velký rozjezd. Jsme rádi, že jsi tu s námi a těšíme se na to, co společně vytvoříme!

undraw_ask_me_anything_re_x7pm

Toužíš se stát součástí essential college, ale momentálně tady pro sebe nevidíš žádné místo? Neváhej nám i tak napsat, co tě baví a co hledáš. Rádi se s tebou seznámíme a kdo ví, třeba se ukáže možnost spolupráce. Rádi přivítáme do svého týmu lidi, kteří chtějí pracovat na sobě i své kariéře.

Napiš si vlastní

  Co tě k nám přilákalo a proč s námi chceš spolupracovat? Představ se nám v pár větách a přidej kontext tvého zájmu o spolupráci.

  Vlož své CV/profil na LinkedIn, případně další dokumenty a my se s Tebou rádi seznámíme!

  Těšíme se na Tebe!

  Máš dotazy? Obrať se na vedoucího našeho HR oddělení.

  monika krenkova

  David Kratochvíl

  Vedoucí HR oddělení

  Telefon: +420 605 206 641
  Email: david.kratochvil@essentialcollege.cz