Lektoři

Každý lektor na essential college musí splnit velmi náročné podmínky proto, aby mohl trénovat studenty. Dbáme především na to, aby studenti měli maximální možnou míru komfortu jak pro osobní tréninky, tak i pro jejich vlastní nadcházející praxi.

Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA

Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob.

Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.

Mgr. et Mgr. Michaela Píšková, MBA

Vystudovala jsem psychologii a psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Při studiu mě zaujala zejména oblast pracovní psychologie. Své znalosti využívám při vedení týmu, vzdělávání a tréninku lidí. Nyní se věnuji zejména řízení a vedení lidí v IAP.

Mým cílem je pomáhat lidem realizovat jejich potenciál a podpořit je v tom, aby na sobě pracovali a rozvíjeli se jak po profesní stránce, tak po té lidské. Baví mě začínat nové projekty, zvládat výzvy při jejich realizaci a překonávat sama sebe.

Libos Mattuš

Vystudoval jsem Kulturní studia Číny na Masarykově univerzitě. Od zájmu o jazyky (především čínština a angličtina) jsem se dostal k tréninku mozku a jeho kompetencí. V mém podání jsou to především kreativita, soustředění a paměť. Toto zaměření je tématem mého profesního doktorátu na UAM. Zde testuji svůj re-evoluční systém tréninku mozku – Mental Wiring Systém (MWS). Nástrojem tréninku, mentální činkou, jsou v MWS čínské znaky.

prof. Dr. Ing. JIŘÍ MAREK Ph.D., DBA

doc. Ing. Karel Kouřil, Ph.D., MBA, FEng.