Sdílení posluchačů a absolventů

Sdílení čerstvých absolventů

Vzděláváme

Studovali u nás

Rozhovory s absolventy a posluchači

Michal Hochman

DBA

Oproti jiné škole, kde jsem MBA studoval, je to jiné. Tady je ten zážitek. Líbí se mi, že tu sdílíme s ostatními i s lektorem. Využívám vyjednávání, zvládání námitek, učím to i naše obchodníky. Vím, že už se mi studium tady zaplatilo, díky tomu, co jsem se naučil například ve vyjednávání.

Jiří Bělohlávek

Dr., MBA

Nevěřím v jednodenní, dvoudenní semináře, kde člověk zatleská a je z toho týden nadšený a pak se nic nestane. Proto se mi líbil ten způsob, kterým jsme studovali u vás v rámci MBA a Dr. – aplikovali jsme to do praxe a museli mít výsledky. Opravdu jsem viděl, že se ti lidi mění. Začínají lépe komunikovat, začínají být i kompetentnější jako vedoucí. Lépe vedou zaměstnance. Získávají nástroje, které mohou používat. Pochopení v organizaci – více jsme se sladili, máme podobné know-how, podobné vzdělání.

Miroslav Zdražil

MBA

Teprve díky studiu jsem si své dovednosti učesal. Uvědomil jsem si, že ty věci nemusím používat jen nevědomým způsobem, ale systematicky. Uvědomil jsem si, že je přede mnou ještě obrovský kus cesty, abych se dostal tam, kam chci. Člověk získal pokoru a další chuť objevovat a získávat nové obzory.

Michal Stratilík

MBA

Zezačátku jsem měl trochu obavy. Moje představa byla taková, že tu budou jen naškrobení lidé a přirozenost tu zmizí. Jsem příjemně překvapený jaké spolužáky mám.

Filip Zivčák

MBA

Největší posun vnímám v tom, že jsem se stal opravdovým vedoucím. Dříve jsem se snažil spoustu věcí řešit sám, teď hodně deleguji a snažím se být podporou. Pomohlo mi, že jsme na výuce se „spolužáky“ trénovali praktické situace. Nabírání lidí byl můj největší problém. Dneska jsem sám headhunter, pohovor si moderuji sám, lidi nabírám sám, dokážu si vyprofilovat člověka.

Marian Pala

MBA

Se studiem jsem začal proto, že už vím, že nezvládnu udělat všechno. Kompetence musím předávat dál. Dělal jsem práci za lidi, nedokázal jsem se od toho odpojit a dát jim důvěru.

Jiří Bastl

Rekonstrukce identity

Cítím, že nyní jdou věci opět správným směrem a věřím, že na konci kurzu to bude ještě lepší. Nikdy jsem neměl rád domácí úkoly, ale v rekonstrukci identity v tom vidím smysl a dělá mě to šťastnějším.

Tereza Sagan

MBA

Myslela jsem si, že emoce mám zvládnuté, ale neprožívala jsem je. Teprve potom, co jsem se to naučila, jsem se začala posouvat. Po studiu přistupuji k sobě i k ostatním jinak.

Veronika Strnadlová

MBA

Nejtěžší úkol na univerzitě pro mě bylo začít mlčet. Zjistila jsem, že když dám prostor ostatním, zjistím co potřebuji. Dříve jsem se vysilovala vyslýcháním lidí a utloukáním argumenty, ale když mlčím, on mi to řekne sám a já nemusím být tak vysílená.

Martin Doležal

MBA

Byl jsem velmi lačný po vzdělávání. Spolupracujeme spolu dva roky a vzdělávání nese ovoce. Vzdělávání je naprosto stežejní, ale ne to teoretické, ale to praktické. Vy takhle fungujete, proto se mi to zalíbilo a proto spolu spolupracujeme i nadále.

Kateřina Švábová

BBA

Dříve jsem brala život jak přichází a víc jsem neřešila. Později to vede k tomu, že jste vnitřně nespokojená a nevíte proč. Vyčerpává vás to. Teď si každý večer vyhodnotím den, vrátím se k tomu, co se nepovedlo, co se povedlo, k pozitivním věcem, usínám pak s klidným pocitem – byl to fajn den.

Michal Smetana

MBA

Líbilo se mi, že koncept univerzity je postavený na kombinaci teorie a inspirativních materiálů s praxí. Aby kdokoliv mohl dokončit studium, musel jednoznačně prokázat, že vědomosti, které načerpal, někde využil a něco mu přinesly. Buď reálné výsledky, nebo alespoň uvědomění, že něco neudělal dobře. Jsem přesvědčen, že koncepčnost vzdělávání přinesla obrovské ovoce.

Radek Brzobohatý

BBA

Neváhejte, dejte se do vzdělávání ve smyslu tak, jak je vyučováno zde na univerzitě. Je samozřejmě hodnotné to, co jste nás naučili, ale to, co vidím jako minimálně stejně hodnotné je to, že jste nás během studia neustále inspirovali. Důležitá je sebereflexe, každý den se snažím říct si, co se mi podařilo, nepodařilo, kdy jsem reagoval správně, kdy jsem se nechal unést… Dneska nemám den, kdy bych večer alespoň chvíli nevěnoval sebereflexi a vyhodnocování. To je ten hlavní motor, který mě škola naučila.

Mnohem více naleznete na

ryba essential college Reference

Ryba smrdí od hlavy

Rozhovory s našimi studenty, absolventy a dalšími inspirativními osobami.
logo o level vys essential college Reference

O level výš

Rozhovory studijního trenéra s jeho posluchači.

logo youtube

YouTube

Další videa a recenze, kde se o nás můžete dozvědět ještě více.

LinkedIn_Logo_2013
Facebook_New_Logo_(2015)