Essential Collge _logo_color_transparent_m

ESSENTIAL COLLEGE

Je moderní vysoká škola pocházející z USA zaměřující se na excelentní profesní vzdělávání. Teorii se věnuje jen v nezbytném rozsahu a maximální důraz klade na praxi. Od roku 2014 působí v ČR pod mezinárodní značkou University of Applied Management, od roku 2021 působí pod osamostatněnou značkou essential college.

UAM_BIG.6248a327

UNIVERSITY OF APPLIED MANAGEMENT

Vysokoškolské vzdělávací zařízení UAM pochází z Ameriky a naplňuje tak normy univerzitního studia v USA. Svým posluchačům poskytne vždy ověřené vzdělávací metody a zkušené lektory. Úroveň studia odpovídá standardu nejprestižnějších univerzit.

appolos_big.601a7dd2

APOLLOS UNIVERSITY

Tuto fakultu zaštiťuje Apollos University, která vzdělává studenty ve 28 zemích světa. Dochází tak k propojování se zahraničními studenty a naplňování naší vize, že ve vzdělávání nejsou žádné hranice. Na Fakultě praktického vzdělávání EC lze studovat bakalářské studium oboru Mezinárodní podnikání.

Náš příběh a milníky

UNIVERSITY OF APPLIED MANAGEMENT V ČR!

Po vyjednávání s Americkou mateřskou společností se nám podařilo UAM otevřít na adrese Nové sady 27, Brno

JEDNA51988e00 essential college O škole

Nová adresa

Dlouho nám to nevydrželo. Na adrese Baarovo nábřeží 534/18 v Brně otvíráme novou pobočku.

nova adresa essential college O škole

Rozjíždíme se

Rychle si získáváme příznivce a studenty netradiční, aplikovanou výukou, která nese opravdové výsledky.

rozjizdime se essential college O škole

Začínají u nás studovat velká jména

Na fotografii můžete vidět Karla Kouřila a Jiřího Marka při společném tréninku.

jmena essential college O škole

Únor 2018

Už je nám to málo

Stěhujeme se! Naskytla se skvělá nabídka prostor na Cejl 40/107 v Brně, kde nás najdete do dnes, tedy až na to, že nyní zabíráme celý jeden blok patra.

stehujeme se essential college O škole

Myšlenka je v nás již dlouho, nyní se stává essential college realitou

Chceme zbořit hranice českého vzdělávání, bez vlastní značky to nepůjde.

vlastni znacka essential college O škole

Ryba smrdí od hlavy, nyní ve velkém

Hold si neumíme říct dost. Motorky, auta, 400 manažerů sdílející stejné hodnoty v Marriottu, Brno. Touto akcí jsme rozbouřili vlny vzdělávání v Brně.

Prohlédněte si, jak akce probíhala

akce essential college O škole

Tak tohle je mega pecka!

Pro maximální požitek ze vzdělávání stavíme u nás na univerzitě Green Screen studio a začínáme to fakt rozjíždět;-).

Prohlédněte si, jak studio vypadá dnes

studio essential college O škole

Ryba smrdí od hlavy online!

Spouštíme online portál Ryba smrdí od hlavy jako reakci na celosvětovou „krizi“, aby si každý mohl pustit „přednášku“ kdykoliv, kdekoliv.

Rozhovory s absolventy, inspirativními osobami

online essential college O škole

essential college

To, co se sem nevešlo, vám rádi zodpovíme.

Essential Collge _logo_color_transparent_m